Admin writes

Happy Birthday Ian Harding <3 :-)

16. září 2012 v 16:19 | Šárka*

Ahoj :-), prvně se chci omluvit, že sem nechodím, ale nějak není čas :/ No a když se najde, tak je ho dcl málo na grafiku a ani nemám na grafiku nějak náladu. A když už teda jsem chvíli na blogu tak jsem na mým 2. blogu, ale víc o něm zase někdy příště :D Tak teď k tomu proč píšu. Dnes 16.9. 2012 slaví své 26. narozeniny úžasný herec Ian Harding. Můžete ho znát ze seriálu Pretty Little Liars, kde hraje Ezru Fitze. Hned, když jsem viděla první díl PLL, mi byl strašně sympatický :D a do teď mi to zůstalo :D Jsem velký fanda Ezrii, prostě jim to spolu strašně sluší a jsou úžasní, doufám, že se v PLL spolu nikdy nerozejdou :D) Takže přeju mu všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů !♥ :-) Tak a dneska slaví své 20. narozeniny Nick Jonas. No dřív jsme ho měla ráda, ale to už je pryč, ale tak jako nevadí mi :D Tak mu přeju taky všechno nejlepší...! :-) Tak to bude asik už všechno, mějte se hezky :-) Pa pa

Moje oblíbená animace <3

Hlasy prosím :-) <3...

8. září 2012 v 18:39 | Šárka*
Ahoj :-), tak se po nějaké té době zase ozývám :D Nějak nemám moc času, tak se
omlouvám, že nepřidávám :/ Ale ani mě to nějak neláká :D No nic teď k tomu proč píšu.
Chci vás moc poprosit o hlasy

ZDE

Budu moc vděčná každému kdo mi hlásne :-) Děkuju moooc <3

No nic já jdu ven, tak se mějte hezky :-) Tak papa Šárka* :-)

Icon do GS

25. srpna 2012 v 22:29 | Šárka*
Ahoj :-), přihlásila jsem se do GS u Tess a máme jako první úkol udělat ikonku s Emmou z určitých fotek. No ikonku jsem dodělala asi na 3. pokus :D A poslední byl nejlepší :D Líbí se vám? :-)
Nekopírovat!

Happy Birthday Demi & Filip :-)♥

21. srpna 2012 v 20:29 | Šárka*
Ahoj :-), tak píšu :D No jak se máte?, u mě dcl dobrý no :D, bylo u vás dneska taky takový vedro?, u nás jo, ale včera bylo ještě větší :D Sice to píšu opožděně, ale včera jsem si říkala pořád dost času, ale pak nebyl žádný :D Včera byl vyjímečný den, protože 20.8. 2012 oslavila své 20. narozeniny úžasná zpěvačka a herečka Demi Lovato. Demi jsem měla vždycky dcl ráda, za tu dobu co jí znám :D Je vážně skvělá a strašně hodná a milá atd. :-) Přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky :-)♥ A Demi není sama kdo ještě včera slavil :D Včera oslavil své 18. narozeniny Filip Vlček. No asi ho moc z vás nezná, ale můžete ho znát z kapely Koblížc!. Tuhle kapelu mám hoodně ráda, jsou vážně skvělý :D Filipa mám z kluků ráda, mám ho možná i nejradši :D Takže přeju mu všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí a lásky :-)♥ Tak to bude asik všechno :D Nwm co bych dál psala. Tak papa a mějte se hezky :-) A užívejte si léta :-)

Přání do birthday projectu

19. srpna 2012 v 14:09 | Šárka*
Ahoj :-), nějak mě napadlo, že bych se mohla zapojit do Narozeninového projektu u Sámošky. Tak jsem udělala přáníčko :D, jak se vám líbí? :-)

Signatures do soutěže

15. srpna 2012 v 22:49 | Šárka*
Ahoj :-), dneska večer mě napadlo, že bych mohla udělat singnatury s TVD do Graphic week u lizzie~. Tak tady jsou :D, mám dvě verze, protože jsem se nějak nemohla rozhodnout která je lepší :D Tak se vás ptám, která se vám líbí víc? :-) Děkuju vám za názory :-)

New layout with Candice Accola #12

14. srpna 2012 v 23:29 | Šárka*
Výrobce: Šárka*(me)
Typ: Neurčený druh layoutu
Spokojenost: Velikánská :-), mě se moc líbí, je takový tmavší,
jak jsem chtěla :D, líbí se mi na 100%, ale to ze začátku každý :D
Od: 8.7. 2012
Do: ???

Líbí se vám?, tak snad alespoň trochu jo :D, mě se líbí, chtěla jsme tmavší, protože světlý, mi už lezou trochu krkem :D Je s Candicou, kterou jsem si teď dcl oblíbila :-) a tyhle fotky jsou úžasné :-) No nic, já už asik půjdu :D, tak se mějte hezky a děkuju vám za názory k layoutu :-)

Proč jsem tu nebyla? :-)

14. srpna 2012 v 10:49 | Šárka*
Ahoj :-), tak se po delší době ozývám. Taak a teď k tomu proč jsem tu nebyla. Nešel mi internet, dost mě to štvalo, protože, net mi chybí a když měl být pak ve čtvrtek díl PLL, tak jsem se na něj chtěla hned podívat :D, jako vždycky a nemohla jsem, hrůza :/ A navíc jsme měla v plánu koukat na TVD na 3. sérii, kterou jsem ještě neviděla, no zatím jsem u 2. dílu, včera večer když to šlo, jsem zkoukla jeden, a před tím ještě PLL. Co říkáte na díl PLL?, podle mě je úžasný, jako každý jiný, je to prostě vážně skvělý séroš :D Koukali jste na olympiádu, já ani ne, jenom kousek na zahájení a na zakončení kvůli One Direction! :-) Byli úžasní, jen škoda, že tam nebyli déle, ale tak to jsem věděla, že tam déle nebudou :D Jinak Liam, jak má ty vlasy, takový nezvyk :D, jak jsem byla bez netu tak jsme ani nevěděla, že je takhle má :D Založila jsem si blog o Lucy Hale, kterou mám hodně ráda, nwm no forever-pll je na tom bídně takže... Jinak kdybych měla ten o Lucy, byl by to můj 2. blog, takže tady zatím nekončím. Ještě to tam budu muset dát do kupy :D, protože jsem ho dneska založila. Jinak bude new lay s Candicou, tak se těšte :D Nwm kdy ho nastavím, ale možná dneska, měl být už nastavený, ale jak nešel net, tak není :D Jinak návštěvka teda hodně klesla, tak snad se to zase zlepší. No tak to už bude asik všechno. Tak se mějte hezky :-)

Hlásněte mi prosím :-)

2. srpna 2012 v 19:19 | Šárka*
Ahoj :-), přihlásila jsem se u mého sister Januš do SONP (soutěž o nej postavu). Jsem tam
s Chadem Dylanem Cooperem ze Sonny ve velkém světě. No já na disney seriály moc
nekoukám, ale tak Sonny je tak jediný na co jsem někdy dávno jednou za čas koukla :D
Hlásněte pro Šárku* prosím

ZDE

Děkuju vám mooc :-), za hlasy, moc si toho vážím :-)

Ask me

28. července 2012 v 14:49 | Šárka*
Ahoj :-), jak se dneska máte? :-) Včera mě napadlo, že bych mohla založit
ask me. Tak tady je :D Můžete se mě ptát na co chcete, co vás zajímá
atd. :D Ráda vám odpovím :-) Tak se mějte hezky :-) Paa :D

PS: Odpovědi najdete pod tímto článkem :-) A děkuju za dotazy :D
 
 

ReklamaFANCLUBS WHERE
I HAVE REGISTERED