Srpen 2012

Icon do GS

25. srpna 2012 v 22:29 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), přihlásila jsem se do GS u Tess a máme jako první úkol udělat ikonku s Emmou z určitých fotek. No ikonku jsem dodělala asi na 3. pokus :D A poslední byl nejlepší :D Líbí se vám? :-)
Nekopírovat!

Happy Birthday Demi & Filip :-)♥

21. srpna 2012 v 20:29 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), tak píšu :D No jak se máte?, u mě dcl dobrý no :D, bylo u vás dneska taky takový vedro?, u nás jo, ale včera bylo ještě větší :D Sice to píšu opožděně, ale včera jsem si říkala pořád dost času, ale pak nebyl žádný :D Včera byl vyjímečný den, protože 20.8. 2012 oslavila své 20. narozeniny úžasná zpěvačka a herečka Demi Lovato. Demi jsem měla vždycky dcl ráda, za tu dobu co jí znám :D Je vážně skvělá a strašně hodná a milá atd. :-) Přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky :-)♥ A Demi není sama kdo ještě včera slavil :D Včera oslavil své 18. narozeniny Filip Vlček. No asi ho moc z vás nezná, ale můžete ho znát z kapely Koblížc!. Tuhle kapelu mám hoodně ráda, jsou vážně skvělý :D Filipa mám z kluků ráda, mám ho možná i nejradši :D Takže přeju mu všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí a lásky :-)♥ Tak to bude asik všechno :D Nwm co bych dál psala. Tak papa a mějte se hezky :-) A užívejte si léta :-)

Přání do birthday projectu

19. srpna 2012 v 14:09 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), nějak mě napadlo, že bych se mohla zapojit do Narozeninového projektu u Sámošky. Tak jsem udělala přáníčko :D, jak se vám líbí? :-)

Signatures do soutěže

15. srpna 2012 v 22:49 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), dneska večer mě napadlo, že bych mohla udělat singnatury s TVD do Graphic week u lizzie~. Tak tady jsou :D, mám dvě verze, protože jsem se nějak nemohla rozhodnout která je lepší :D Tak se vás ptám, která se vám líbí víc? :-) Děkuju vám za názory :-)

New layout with Candice Accola #12

14. srpna 2012 v 23:29 | Šárka* |  Admin writes
Výrobce: Šárka*(me)
Typ: Neurčený druh layoutu
Spokojenost: Velikánská :-), mě se moc líbí, je takový tmavší,
jak jsem chtěla :D, líbí se mi na 100%, ale to ze začátku každý :D
Od: 8.7. 2012
Do: ???

Líbí se vám?, tak snad alespoň trochu jo :D, mě se líbí, chtěla jsme tmavší, protože světlý, mi už lezou trochu krkem :D Je s Candicou, kterou jsem si teď dcl oblíbila :-) a tyhle fotky jsou úžasné :-) No nic, já už asik půjdu :D, tak se mějte hezky a děkuju vám za názory k layoutu :-)

Proč jsem tu nebyla? :-)

14. srpna 2012 v 10:49 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), tak se po delší době ozývám. Taak a teď k tomu proč jsem tu nebyla. Nešel mi internet, dost mě to štvalo, protože, net mi chybí a když měl být pak ve čtvrtek díl PLL, tak jsem se na něj chtěla hned podívat :D, jako vždycky a nemohla jsem, hrůza :/ A navíc jsme měla v plánu koukat na TVD na 3. sérii, kterou jsem ještě neviděla, no zatím jsem u 2. dílu, včera večer když to šlo, jsem zkoukla jeden, a před tím ještě PLL. Co říkáte na díl PLL?, podle mě je úžasný, jako každý jiný, je to prostě vážně skvělý séroš :D Koukali jste na olympiádu, já ani ne, jenom kousek na zahájení a na zakončení kvůli One Direction! :-) Byli úžasní, jen škoda, že tam nebyli déle, ale tak to jsem věděla, že tam déle nebudou :D Jinak Liam, jak má ty vlasy, takový nezvyk :D, jak jsem byla bez netu tak jsme ani nevěděla, že je takhle má :D Založila jsem si blog o Lucy Hale, kterou mám hodně ráda, nwm no forever-pll je na tom bídně takže... Jinak kdybych měla ten o Lucy, byl by to můj 2. blog, takže tady zatím nekončím. Ještě to tam budu muset dát do kupy :D, protože jsem ho dneska založila. Jinak bude new lay s Candicou, tak se těšte :D Nwm kdy ho nastavím, ale možná dneska, měl být už nastavený, ale jak nešel net, tak není :D Jinak návštěvka teda hodně klesla, tak snad se to zase zlepší. No tak to už bude asik všechno. Tak se mějte hezky :-)

Hlásněte mi prosím :-)

2. srpna 2012 v 19:19 | Šárka* |  Admin writes
Ahoj :-), přihlásila jsem se u mého sister Januš do SONP (soutěž o nej postavu). Jsem tam
s Chadem Dylanem Cooperem ze Sonny ve velkém světě. No já na disney seriály moc
nekoukám, ale tak Sonny je tak jediný na co jsem někdy dávno jednou za čas koukla :D
Hlásněte pro Šárku* prosím

ZDE

Děkuju vám mooc :-), za hlasy, moc si toho vážím :-)


FANCLUBS WHERE
I HAVE REGISTERED